ardrone bebop light

Bezpečnost na prvním místě

Parrot Bebop je robustní a bezpečný Drone, a to díky zesílené struktuře ABS, která je navíc velice lehká. Bebop Drone je jedinečný nejen kvůli své konstrukci, ale především díky svým vlastnostem: v případě nárazu se vrtule automaticky zastaví; režim „emergency“ zajistí okamžité přistání Bebop Drone; funkce Return Home dokáže Bebop přivolat zpět na místo odkud vzlétl, přesnou polohu zajistí GPS. Z pohledu bezpečného létání v místnosti – ochranný kryt je součástí balení!

Nejnovější technologie – jedinečný design

Parrot Bebop Drone disponuje výjimečným výkonen, který však není na úkor živostnosti baterie: výkon palubního počítače je 8x vyšší než má Parrot AR.Drone 2.0, navigační počítač Bebop Drone tvoří Parrot P7 dual-core CPU, quad-core GPU a 8 GB flash paměti. Vše je upevněno na hořčíkovou desku, která slouží jako chladič a zajistí elektromagnetické odstínění. Operační systém je použit Linux s SDK dostupné pro vývojáře.

ardrone bebop inside
ardrone bebop inside

Neuvěřitelná stabilita

K zajištění optimální stability, aniž by byla ohrožena ovladatelnost - Bebop Drone automaticky analyzuje data z těchto senzorů: 3-osý akcelerometr, gyroskop, magnetometr, jeden ultrazvukový senzor s dosahem 8m, jeden senzor tlaku a vertikální kamera pro sledování rychlosti!

ardrone bebop inside

Bezpečný let v místnosti

14 Mpx " fisheye " kamera

Parrot Bebop je vybaven 14 megapixelovou kamerou, tzv. fisheye, která nahrává videa a obrázky v úhlu 180° s pozoruhodnou kvalitou obrazu. Plně digitální stabilizace obrazu umožňuje Bebop Drone pořídit stabilní a jasné letecké záběry - bez ohledu na způsob letu Drone. Objektiv je voděodolný a zabezpečený proti prachu apod.

Akční kamery často ukazují vodorovné čáry zkreslení. Kamera Parrot Bebop Drone poskytuje nezkreslené linie, vždy pořídíte jasný záběr horizontu bez známek zakřivení.

action camera

Action camera

bebop camera

Bebop Drone

ardrone bebop schema

Full HD 1080p video s inteligentní 3-osou stabilizací

Díky algoritmům vyvinutých inženýry společnosti Parrot, Bebop Drone využívá exkluzivní 3-osý systém stabilizace obrazu, který udržuje stálý úhel pohledu, bez ohledu na současný náklon Drone a jeho pohyby způsobené poryvy větru.

Uživatelem ovládaný pohled v úhlu 180 °

Ovládejte úhel kamery přímo z aplikace jednoduchým pohybem palce. Posun na úhel 180° je plně digitální a nezávislý na pohyby Drone.

ardrone bebop schema
android phone

FreeFlight 3.0: intuitivní aplikace zcela zdarma

Parrot Bebop Drone přichází spolu s aplikací FreeFlight 3.0 pro iOS, Android smartphony a tablety. Uživatelsky přívětivá aplikace nabízí velice snadné ovládání, které pilotovi umožní užívat si potěšení z létání. Jakmile pustíte aplikaci, zobrazí se vám tyto možnosti: pilotování, fotky / videa, letový plán, Cloud "Pilot Academy"...
Přímo v aplikaci najdete uživatelské nastavení pro výšku, rychlost, pilotní režim (akcelerometr, virtuální joystick...). Aplikace FreeFlight také obsahuje zábavné funkce, jako je „one-touch Flip"!

ardrone bebop schema

Stále online

Foto/video přenos z kamery Parrot Bebop Drone je synchronizován v reálném čase do vašeho smartphone. Sdílejte své nejlepší záběry snadno a rychle na Facebooku nebo Instagramu.

YouTube

Zobrazte svá videa na Youtube pouhým dotek prstu.

Vestavěná GPS s kontrolu Flight Map

Bebop Drone má integrovanou čipovou sadu GNSS, která sdružuje data z GPS, GLONASS a GALILEO. Naplánujte si lety na smartphonu / tabletu pomocí waypointů na displeji a nechte vašeho drona letět podle nastaveného plánu. Kromě zvýšené stability ve velké výšce Bebop také umožňuje autonomní lety a automatický návrat do místa odkud na svou cestu vzlétl. Díky záznamu letových údaj (výška, rychlost..), jste schopni přehrát každý let ve 3D na mapě Parrot Academy.

ardrone bebop schema
Users

Users

203 473

Sessions

Sessions

3 487 718

Hotspots

Hotspots

4 689

Total time

Total time

12Y 127D 11H 9M 28S

Max speed

Max speed

11.11m/s

Max altitude

Max altitude

199.03m

Parrot Cloud

Mějte přehled o všech svých letech a sdílejte pořízené fotografie, videa a letové údaje s ostatními členy Parrot Academy. Díky app FreeFlight 3.0 můžete vše snadno sdílet na YouTube a Facebooku. Staňte se členem Parrot Academy, která má již více než 150.000 registrovaných pilotů. Zdarma mimo jiné získáte zálohu pro svá data ze všech letů a 3D modulace letů na mapě.

academy
packaging BEBOP

Tablet or smartphone dock

BEBOP

First Person View Mode with Zeiss Cinemizer

packaging BEBOP 3

First Person View Mode with Oculus Rift

  • three
  • one
  • two
parrot

Létejte vysoko, létejte dál

Skycontroller je vybaven čtyřmi anténami se ziskem 36 dBm, Parrot Skycontroller tak rozšiřuje dosah Wi-Fi Bebop Drone! Smartphone nebo tablet je upevněn do konzole, která je kompatibilní s většinou smartphonů a tabletů na trhu. Pilot ovládá Drone pomocí dvojice velice přesných a citlivých joysticků. Pro jedinečný zážitek (opravdu senzace!), je možné připojit Parrot Skycontroller přes HDMI k FPV (First Person View) brýlím. FPV brýle jsou kompatibilní: Oculus Rift, Zeiss Cinemizer, Epson Moverio, Sony Personal Viewer... Vychutnejte si nejnovější inovace s FPV pro naprosto jedinečný zážitek z letu s rozšířeným obsahem balení Parrot Bebop Drone.

Technická specifikace

Konektivita
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Wi-Fi MIMO dual-band se 2 dvojitými keramickými anténami na frekvenci 2.4 a 5 GHz (7)
Intenzita signálu: až 26 dBm
Dosah signálu: N/A
Konstrukce
Vysoce odolná
4 střídavé motory (3)
Struktura ABS vyztužena skelnými vlákny (15%) (4)
Odolný vnější ochranný kryt z EPP: snadné připnutí na tělo Drone pro přizpůsobení se letu v místnosti, nebo venku, chrání okolí a zároveň vrtule před poškozením, lze odepnout pro omezení vlivu větru na Drone při letu venku (9)
Tří listá vrtule z polykarbonátu s automatickou blokací při nárazu, nový systém pro snadnou výměnu(5) Anti-vibrační nárazníky (10) (10)
Kamera
CMOS 14Mpx, 1/2.3"
14 Mpx kamera s optikou "Fisheye" úhel záběru 180°, 6 optických členů (2)
Velikost čipu: 1/2,3"
Stabilizace videa: digitální 3-osy
Rozlišení videa: 1920x1080p (30fps)
Rozlišení fotek: 3800x3188 pixelů
Kódování videa: H264
Formát fotek: RAW, DNG
Vnitřní paměť: 8 GB Flash
Rozšíření paměti: micro USB
Baterie
Lithium Polymer
Li-Pol s kapacitou 1200 mAh
Doba letu: cca 12 minut
Procesor
CPU: Dual-Core
Základní deska: (1)
- Parrot P7 dual-core CPU Cortex 9
- Quad core GPU
- Paměť 8Gb flash
Vše je upevněno na hořčíkovou desku, která slouží jako chladič a zajistí elektromagnetické odstínění.
Operační systém: Linux
Pro vývojáře: Open-source SDK
Senzory
3-osý
3- osý magnetometr
3- osý gyroskop
3- osý akcelerometr (6)
Optical-flow sensor (8): vertikální kamera se stabilizací (každých 16 milisekund pořídí fotku, ta je následně porovnána s fotkou předchozí a na základě výsledku je určena rychlost letu Bebop Drone)
Ultrazvukový senzor (analyzuje výšku letu až do 8 metrů)
Senzor tlaku
Geo-lokace
GNSS
GNSS (GPS + GLONASS + Galileo)
Rozměry
28x32x3.6cm
28x32x3,6cm bez ochranného krytu
33x38x3,6cm s ochranným krytem
Hmotnost
380g - 400g
380g bez ochranného krytu - 400g s ochranným krytem
Kompatibilita
iOS, Android
iOS, Android smartphone / tablet
ardrone bebop schema

Bebop Drone vytváří vlastní Wi-Fi hotspot

MIMO Wi-Fi připojení : Parrot Bebop Drone generuje nejnovější Wi-Fi ac 802.11n síť na frekvenci 2.4 a 5 Ghz. V závislosti na rušení sítě si můžete vybrat frekvenci, která je v daný okamžik pro vás výhodnější!

ardrone bebop inside
BEBOP Extended
parrot

Rozšířené balení

Rozšířené balení Parrot Bebop Drone obsahuje Skycontroller a baterie. Parrot Skycontroller je v zásadě dálkový ovladač s výkonným zesilovačem Wi-Fi, dokem pro smartphone nebo tablet a HDMI výstupem pro snadné párování s brýlemi FPV!

3D Robotics & Parrot CEOs
at SUSB Expo 2014, San Francisco
Download desktop widget icon
Objevte také Rolling Spider
Download desktop widget icon